![Dilek Dayınlarlı](/sites/sucool.sabanciuniv.edu/files/styles/medium/public/mentor/dilek_dayanir.png?itok=IYcedsLC)
Dilek Dayınlarlı, 2012 itibariyle 212 yatırım fonunda’da Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. Dayınlarlı, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans eğitimini tamamladıktan sonra Johnson & Wales Üniversitesi’nde Strateji üzerine MBA yaptı. Kariyerine Amerika'da Proje Yöneticisi olarak başladı. Ayrıca kendi girişimini kurdu ve 4 yıllık deneyimden sonra Türkiye'ye döndü. Türkiye'de Koç Holding telekom bölümünde, Accenture Yönetim Danışmanlığı şirketinde ve Groupon'da çalıştı.
https://tr.linkedin.com/in/dilekdayinlarlihttps://twitter.com/DilekDayinlarli