![Co-Founder at BLAM](/sites/sucool.sabanciuniv.edu/files/styles/medium/public/mentor/viktor_kuzu.jpg?itok=HUAtIzeu)
Viktor Kuzu lisans eğitimini Marmara Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Öner Şahin ve Taylan Yapıcı ile birlikte BLAM Reklam Laboratuvarı'nın kurucu üyelerindendir.
https://www.linkedin.com/profile/view?id=165535333Viktor Kuzu lisans eğitimini Marmara Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Öner Şahin ve Taylan Yapıcı ile birlikte BLAM Reklam Laboratuvarı'nın kurucu üyelerindendir.
https://www.linkedin.com/profile/view?id=165535333